11 | 11 | 2019

POŻEGNANIA NADSZEDŁ CZAS-Publiczne Przedszkole w Krzyżowicach

Chociaż słońce jasno świeci,
Trochę smutne są dziś dzieci.
Bo koniec roku, przedszkola mija czas,
Teraz wakacje czekają nas.

Dnia 22 czerwca 2017 r. odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnania starszaka - Oliwii Zeman. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. Dzieci młodsze zaprezentowały zgromadzonym gościom program artystyczny pod hasłem:"Owocowe lato". Po czym nastąpił najważniejszy punkt uroczystości- występ 6 latka. Oliwia dostojnie prezentowała swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Po części artystycznej Pani Dyrektor Bożena Lorent podziękowała rodzicom za zaangażowanie w działania na rzecz placówki. Rodzice w podziękowaniu otrzymali dyplomy Przyjaciel przedszkola natomiast dzieci  nagrody książkowe, słodkie rożki obfitości. Miłą niespodziankę przygotowała dla wszystkich dzieci oraz rodziców babcia Oliwii - kolorowy i przepyszny tort. Kolejna absolwentka naszego przedszkola opuszcza nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy jej wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.

tekst i foto: Wiesława Stańczyk